KONTROLLÜ GEÇİŞ SİSTEMLERİ 

Siz Yetkileri ve Sınırları Belirleyin, Biz Alanınızı Koruyalım

Kartlı Geçiş Sistemleri

; kontrollü

geçiş sistemlerinden biometrik okuyuculara, sıradan bir kapı okuyucusundan dahili ağlarla kontrol edilen karışık yöntemlere, personel ve iş yeri güvenliğini sağlamanın yanı sıra müşteri verilerinin gizliliğinin korunması adına da maksimum güvenlik  sağlayan etkili bir yöntemdir. İşletme tarafından belirlenen alandan içeri veya dışarı ancak yetkili kişilerin geçişine izin veren Tepe Kartlı Geçiş ve Otopark Sistemleri ile giriş-çıkışların takibi, personele dağıtılan kimlik kartları kullanılarak, geçiş bölgelerine yerleştirilen kart okuyucular aracılığı ile yapılmakta, istendiğinde kapsamlı raporlar alınabilmektedir. İşletmenin kurumsal tercihlerine göre şekillendirilen Kartlı Geçiş Sistemleri, işletmenin ticari faaliyetlerinin kesintiye uğramasına neden olan aksaklık ve tehditleri engeller. Kartlı Geçiş Sistemlerinde yetkilendirme ve zaman aralığı belirleme yöntemiyle eksiksiz bir denetim sağlanarak güvenlik maksimum seviyeye ulaştırılabilir.

Sistem bileşenleri proximity veya mifare kart okuucular;

Parmak izli okuyucular, yüz tanıma okuyucuları ile turnikeler ve geçiş kontrol yazılımıdır.
Bu şekilde; kartlı, turnikeli veya parmak izli geçiş kontrol sistemi uygulaması yapılabilir. Terminaller üzerinde biriken durum bilgileri ister online olarak, istenirse de offline olarak bilgisayara aktarılabilir. Kart okuyucuların tümünde röle çektirme özelliği bulunmaktadır, bu şekilde kart okuyucular kolayca kapılara bağlanıp, kapı kilitlerini açtırabilir veya turnike, hijyen bariyeri gibi ek ürünlerle de kolaylıkla adapte edilebilir. Ateş ölçerli ( ısı termometreli ) yüz tanıma cihazımızı da personel takip veya

Geçiş kontrol programınız ile kullanabilir; çalışanlarınızın sağlık kontrolünü yaparken bir yandan da geçiş kontrol raporlarınızı almaya devam edebilirsiniz.